Aktuální vývoj situace

14. 10. 2020

Vážení sportovní přátele,  v návaznosti na mimořádná opatření Vás informuji o aktuální situaci v našem klubu. S ohledem na nařízení Vlády ČR jsme nuceni přerušit všechny naše tréninky a to na dobu platnosti těchto nařízení, tedy na dobu 14 dní + podzimní prázdniny. Pochopitelně dále se budeme řídit nařízením Vlády ČR. 

V minulých dnech jsme dělali maximum možného pro zachování tréninků. Toto maximum budeme dělat i nadále. Pokud to bude jen trochu možné, ihned obnovíme tréninky v plném rozsahu. Díky tomu, že jsme  organizovaný sportovní klub, který je registrován u národních sportovních svazů, máme velkou naději, že budeme v prvních vlnách uvolňování. Výhodou je, že vlivné národní sportovní svazy velmi tvrdě apelují na Vládu ČR, což by pro nás mohlo být pozitivní a mohlo by to pro nás znamenat brzký návrat do tělocvičen. Další dobrou zprávou je skutečnost, že v drtivé většině lokalit máme úspěšně předjednanou možnost posunutí termínů posledních tréninků o několik týdnů déle před začátkem letních prázdnin. Máme tak dostatečnou rezervu pro případné náhradní tréninky na konci školního roku. 

Na tuto krátkou dobu přerušení můžete využít našich video tréninků, které naleznete zde:

1.     Trénink s Petrem: https://youtu.be/Umc4skyz4Zg

2.     Trénink s Martinem: https://youtu.be/iSjoFRTMvA0

3.     Trénink s Biankou: https://youtu.be/GSTaeNUqN2s

4.     Trénink s Terkou: https://youtu.be/ q3ftdezuWnU

Těšíme se na brzké shledání v tělocvičnách.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace